RAMAZAN AKARSU
İCRA KURULU BAŞKANI


1980 Erzurum ili Tortum ilçesi Kaleboynu Köyü doğumludur.
İlkokulu Kaleboynu köyünde,  liseyi Tortum Lisesi’nde okudu. Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü bitirdi. “Klinik Psikolojisi” üzerine Yüksek Lisans yaptı.

2003 yılında öğretmen olarak mesleki hayatına başlayan Ramazan Akarsu, özel eğitim-öğretim  kurumlarında sırasıyla yöneticilik ve kuruculuk görevlerinde bulundu.
Halen Yeni Yorum Eğitim Kurumları ve Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nda İcra Kurulu Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Evli ve üç çocuk babasıdır.
 
 


 
 
 
 
ADEM İRİÇ
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Pazarlama İletişimi Bilim Uzmanı
İCRA KURULU ÜYESİ11.10.1975 Yılında Ordu'da doğdu. 1992 Ordu-Korgan İmam Hatip Lisesi mezuniyetinin ardından 1995 yılında K.T.Ü. İşletmecilik MYO  ve 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ünvanına sahip oldu. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama İletişimi Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını bitirdi.  "Hizmet Pazarlaması Bağlamında Ortaöğretim Kurumlarında Eğitim Dışında Verilen Hizmetlerin Müşteri Memnuniyetine Etkisi Üzerine Bir Araştırma"  başlıklı tezi kabul edilmiştir.
 
1995 yılında başladığı çalışma hayatı 1999 yılı itibarı ile Eğitim ve yayın sektöründe değişik kurumlarda orta ve üst düzey yöneticilikle devam etmiştir. Çalıştığı süre zarfında Muhasebe, Finans, İnsan Kaynakları, CRM, Pazarlama, Kurumsal İletişim, Marka iletişimi, Yatırım Yönetimi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi, Yayıncılık, Franchısıng yönetimi  alanlarında tecrübe sahibi olmuştur.
 
Muhtelif Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif çalışmaları bulunmaktadır.
 
2015 yılı Temmuz ayı itibarı ile Yeni Yorum Eğitim Kurumları bünyesinde Türkiye genelinde muhtelif hizmet kurumlarına danışmanlık yapmakta ve Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında İcra Kurulu Üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
 
Evli ve üç çocuk babasıdır.

 


  
 
 

 
 MAHMUT DEMİRELLİ
İCRA KURULU ÜYESİ

1979 yılında Elazığ’ın Kovancılar ilçesi Yarımca köyünde doğdu. 1990 yılında Yarımca İlkokulu’ndan, 1996 yılında Elazığ İmam Hatip Lisesi’nden, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. İnönü Üniversitesi’nde Tarih Öğretmenliği alanında tezsiz yüksek lisans yaptı.

Özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. Halen Yeni Yorum Eğitim Kurumları ve Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nda İcra Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Evli ve iki çocuk babasıdır.